Uw accountteam personen en bestelwagens

Om uw wensen en behoeften te vertalen naar een op maat gemaakte dienstverlening beschikt Euromaster over een eigen accountteam. Wilt u meer weten over wat Euromaster voor u kan betekenen? In onderstaand overzicht staan onze account managers met hun contactgegevens. Neem vrijblijvend contact op met de account manager in uw regio.





Theo Jannink

Regio: Oost

Contactgegevens

e-mail: theo.jannink@euromaster.com

mobiel: 06 - 51 22 52 52

 

Mario Klijn

Regio: Rotterdam

Contactgegevens

e-mail: mario.klijn@euromaster.com

mobiel: 06 - 52 02 77 09


Paul van Leijsen

National Key Account Manager Contracts

 

Contactgegevens

e-mail: paul.van.leijsen@euromaster.com

mobiel: 06 - 20 01 06 06

 

Maurice Janssen

Regio: Zuid-Oost

Contactgegevens

e-mail: maurice.janssen@euromaster.com

mobiel: 06 - 53 71 86 59 


Thijs Laning

Regio: Oost-Midden

Contactgegevens

e-mail: thijs.laning@euromaster.com

mobiel: 06 - 54 21 40 89

 

Willem Heerings

Regio: Zuid-Oost

Contactgegevens

e-mail: willem.heerings@euromaster.com

mobiel: 06 - 53 60 60 80

 

Ronnie Hillebrand

Regio: Zuid-West

Contactgegevens

e-mail: ronnie.hillebrand@euromaster.com

mobiel: 06 - 18 49 41 40


Ewoud Postma

National Key Account Manager Truck

Contactgegevens

e-mail: ewoud.postma@euromaster.com

mobiel: 06- 55 84 40 28 


Frans Reyner

Regio: Zuid-West

Contactgegevens

e-mail: frans.reyner@euromaster.com

mobiel: 06 - 53 93 49 66 

 

Arjan Trip

Regio: Noord

 

Contactgegevens

e-mail: arjan.trip@euromaster.com

mobiel: 06 - 27 08 22 99

Robert Verkruisen

Regio: West-Midden

Contactgegevens

e-mail: robert.verkruisen@euromaster.com

mobiel: 06 - 41 12 88 87


Rik Rougoor

Regio: Noord

Contactgegevens

e-mail: rik.rougoor@euromaster.com

mobiel: 06 - 46 37 09 53


 

Jan Dommerholt

Regio: Oost-Midden

 

Contactgegevens

e-mail: jan.dommerholt@euromaster.com

mobiel: 06 - 53 36 40 31

 

Jos Zoetmulder

Regio: Rijnmond

Contactgegevens

e-mail: jos.zoetmulder@euromaster.com

mobiel: 06 - 81 33 73 19

Jos Heldens

Landbouw & Grondverzet

Contactgegevens

e-mail: jos.heldens@euromaster.com

mobiel: 06 - 22 37 12 33

Erik Gunderson

Regio: West

 

Contactgegevens

e-mail: erik.gunderson@euromaster.com

mobiel: 06 - 81 53 83 88