Uw accountteam

Om uw wensen en behoeften te vertalen naar een op maat gemaakte dienstverlening beschikt Euromaster over een eigen accountteam. Wilt u meer weten over wat Euromaster voor u kan betekenen? In onderstaand overzicht staan onze accountmanagers met hun contactgegevens. Neem vrijblijvend contact op met de accountmanager in uw regio.





Nederland algemeen


Paul van Leijsen

National Key Account Manager Contracts

 

 

Ewoud Postma

National Key Account Manager Truck

Contactgegevens

e-mail: paul.van.leijsen@euromaster.com

mobiel: 06 - 20 01 06 06


Contactgegevens

e-mail: ewoud.postma@euromaster.com

mobiel: 06 - 55 84 40 28

 

Regio Oost

Theo Jannink

Contactgegevens

e-mail: theo.jannink@euromaster.com

mobiel: 06 - 51 22 52 52

Regio Zuid Oost

Maurice Janssen

 

Contactgegevens

e-mail: maurice.janssen@euromaster.com

mobiel: 06 - 53 71 86 59


Regio Oost-Midden

Thijs Laning

 

Jan Dommerholt

Contactgegevens

e-mail: thijs.laning@euromaster.com

mobiel: 06 - 54 21 40 89 

e-mail: jan.dommerholt@euromaster.com

mobiel: 06 - 53 36 40 31


 

Regio Zuid-West

Ronnie Hillebrand

 

Frans Reyner

Contactgegevens

e-mail: ronnie.hillebrand@euromaster.com

mobiel: 06 - 18 49 41 40 

e-mail: frans.reyner@euromaster.com

mobiel: 06 - 53 93 49 66


Regio West-Midden

Robert Verkruisen

Contactgegevens

e-mail: robert.verkruisen@euromaster.com

mobiel: 06- 41 12 88 87 


Regio Rijnmond

Jos Zoetmulder

Contactgegevens

e-mail: jos.zoetmulder@euromaster.com

mobiel: 06 - 81 33 73 19 

Regio Noord

Rik Rougoor

 

Contactgegevens

e-mail: rik.rougoor@euromaster.com

mobiel: 06 - 46 37 09 53

 

Regio West

Erik Gunderson

 

Contactgegevens

e-mail: erik.gunderson@euromaster.com

mobiel: 06 - 81 53 83 88